LOLZY · ESPORTS

Hanabi

Profil gracza · top

Gry
478
Odsetek zwycięstw
65,1%
KDA
3,93

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Gnar5974,6%5,01
Gangplank5275%4,71
Ornn5076%5,55
Renekton4866,7%3,12
Aatrox2853,6%3,54
Gwen2286,4%6,28
Jayce2060%3,08
Kennen1952,6%2,77
Akali1353,8%4,52
Mordekaiser1361,5%3
Sion1338,5%2,34
Gragas1266,7%2,92

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)