LOLZY · ESPORTS

Frank Esports

Profil drużyny

Gry
321
Odsetek zwycięstw
58,6%
KDA
4,08

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
KSante5658,9%3,36
Rell5152,9%3,96
Leona5064%3,27
Jax4870,8%3,73
Nautilus4759,6%3,42
Alistar4465,9%4,94
Maokai3969,2%5
Kaisa3865,8%6,27
Ahri3762,2%5,52
Ezreal3666,7%6,39
Viego3661,1%4,79
Taliyah3565,7%4,32

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)