LOLZY · ESPORTS

Deep Cross Gaming

Profil drużyny

Gry
356
Odsetek zwycięstw
60,7%
KDA
3,94

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Renekton4959,2%3,17
Sejuani4658,7%4,25
Rell4065%3,28
Aatrox3964,1%2,69
LeeSin3860,5%3,65
Rakan3857,9%4,07
Vi3666,7%3,52
Zeri3455,9%4,72
Ahri3363,6%5,81
Varus3354,5%3,43
KSante3246,9%3,63
Kaisa3275%6,51

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)