LOLZY · ESPORTS

k1ng

Profil gracza · bot

Gry
308
Odsetek zwycięstw
54,5%
KDA
4,66

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Jinx3354,5%5,52
Varus3351,5%5,06
Aphelios3043,3%2,48
Xayah3070%6,23
Ezreal2948,3%3,93
Tristana2365,2%5,22
Zeri1741,2%5,12
Kaisa1650%6,43
Senna1353,8%5,04
MissFortune1172,7%6,5
Lucian1070%5,45
Ziggs1030%4,59

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)