LOLZY · ESPORTS

Antic Esports

Profil drużyny

Gry
56
Odsetek zwycięstw
57,1%
KDA
3,87

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Nautilus2552%3,19
KSante1662,5%4,1
Maokai1250%3,29
Azir1181,8%8,65
Gnar1163,6%3,77
Rell1080%5,42
Tristana1040%3,13
Xayah966,7%5
XinZhao862,5%3,26
Ezreal728,6%3,45
Rakan785,7%8,67
Varus742,9%4,45

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)