LOLZY · ESPORTS

Seal

Oyuncu profili · sup

Oyunlar
296
Kazanma oranı
%55,7
KDA
3,64

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Nautilus48%58,33,21
Rakan48%58,34,39
Leona32%53,13,23
Rell24%58,33,62
Alistar23%47,83,36
Karma14%57,14,85
TahmKench11%54,53,03
Thresh11%63,63,79
Neeko9%77,83,47
Bard8%87,57,47
Braum8%37,52,14
Lulu8%62,56,8

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)