LOLZY · ESPORTS

Kaixuan

Oyuncu profili · sup

Oyunlar
221
Kazanma oranı
%41,6
KDA
2,92

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Nautilus46%47,82,7
Leona20%301,96
Rakan20%656,6
Alistar16%43,81,89
Lulu15%13,33,35
Renata11%45,53,37
Nami9%33,33,67
TahmKench9%22,21,57
Karma8%37,52,69
Sett7%42,92,14
Ashe6%66,74,33
Braum6%503,43

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)