LOLZY · ESPORTS

Aria

Oyuncu profili · mid

Oyunlar
417
Kazanma oranı
%56,7
KDA
4,99

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Azir43%51,24,54
Ahri32%59,47,43
Taliyah29%55,25,05
Orianna27%635,33
Leblanc24%70,88,78
Akali23%54,54,6
Ryze22%61,94,98
Sylas18%55,65,52
Zoe16%37,55,9
Annie13%76,95,71
Aurora13%38,53,76
TwistedFate12%54,54,88

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)