LOLZY · ESPORTS

WLGaming Esports

Profil drużyny

Gry
441
Odsetek zwycięstw
59,2%
KDA
3,8

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Nautilus6656,1%2,62
Rakan6264,5%4,06
Ezreal5058%5,41
Renekton4959,2%3,05
Aphelios4761,7%3,48
KSante4761,7%3,46
XinZhao4744,7%2,81
Ornn4353,5%3,13
Orianna4250%4,27
LeeSin4175,6%5,13
Varus4065%5,18
Azir3956,4%3,76

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)