LOLZY · ESPORTS

Rafitta

Profil gracza · bot · Hiszpania

Gry
258
Odsetek zwycięstw
54,3%
KDA
4,31

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Aphelios3551,4%3,43
Ezreal3243,8%3,97
Kaisa2661,5%5
Xayah2250%3,92
Varus2152,4%4,06
Jinx1850%4,27
Jhin1566,7%9,61
Kalista1163,6%4,81
Ziggs1060%4,08
Sivir966,7%6,13
Lucian742,9%3,93
MissFortune757,1%3,17

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)