LOLZY · ESPORTS

mCon esports

Profil drużyny

Gry
266
Odsetek zwycięstw
53,8%
KDA
3,55

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Leona3759,5%3,01
Jhin3666,7%7
Ezreal3554,3%3,73
Rell3262,5%4,08
MonkeyKing2850%3,11
Orianna2751,9%4,33
Rakan2755,6%4,29
Varus2744,4%2,8
Ahri2532%4,09
KSante2450%2,48
Ornn2458,3%4,42
Braum2347,8%3,53

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)