LOLZY · ESPORTS

Zhergoth

Profil gracza · top · Holandia

Gry
221
Odsetek zwycięstw
61,5%
KDA
2,75

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Gnar2878,6%4,09
Renekton2552%2,26
Aatrox1668,8%3,27
Camille1662,5%2,76
Jax1266,7%2,55
Gangplank1154,5%2,37
Gwen1181,8%2,67
KSante1090%3,71
Ornn966,7%2,96
Rumble966,7%2,95
Kennen650%2,08
Mordekaiser650%2,96

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)