LOLZY · ESPORTS

Highway

Profil gracza · sup · Polska

Gry
133
Odsetek zwycięstw
44,4%
KDA
2,71

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Nautilus2552%2,62
Rakan2157,1%4,93
Leona1942,1%2,49
Rell1643,8%2,67
Alistar1216,7%1,4
TahmKench757,1%3,37
Maokai560%2,87
Braum450%3,25
Lulu366,7%5,29
Milio333,3%3,36
Nami333,3%2,92
Renata366,7%3,36

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)