LOLZY · ESPORTS

Toffe

Profil gracza · mid

Gry
152
Odsetek zwycięstw
42,8%
KDA
3,18

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Azir1553,3%2,94
Taliyah1546,7%3,02
Viktor1346,2%2,5
Orianna1225%2,56
Syndra1258,3%3,38
Leblanc1040%3,33
Ziggs966,7%4,78
Ahri742,9%7,54
Corki633,3%2,05
Yone633,3%1,78
Lucian540%3,43
Akali40%1,81

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)