LOLZY · ESPORTS

Empyros

Profil gracza · top

Gry
400
Odsetek zwycięstw
59%
KDA
2,96

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Renekton5369,8%2,99
Jax4854,2%2,12
KSante3262,5%4,15
Rumble3268,8%4,73
Darius2781,5%4,22
Gnar2646,2%2,97
Sett1957,9%2,39
Ambessa1850%2,72
Ornn1758,8%4,25
Gangplank1668,8%4,63
Sion1643,8%2,57
Irelia1233,3%1,66

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)