LOLZY · ESPORTS

Zeitnot

Oyuncu profili · bot · Türkiye

Oyunlar
274
Kazanma oranı
%66,4
KDA
4,59

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Caitlyn32%78,18,65
Varus29%75,95,39
Ezreal26%80,86,31
Xayah21%66,74,98
Ashe20%452,8
Lucian19%47,43,1
Aphelios16%62,53,37
Kalista16%62,54,78
Jhin13%69,27,8
Sivir11%90,96,13
Graves9%77,85,39
Kaisa9%66,75,5

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)