LOLZY · ESPORTS

Ucal

Oyuncu profili · mid · Güney Kore

Oyunlar
666
Kazanma oranı
%43,8
KDA
3,69

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Azir87%42,53,21
Taliyah58%58,64,89
Ryze49%44,93,66
Orianna39%30,83,09
Viktor31%41,94,44
Corki28%252,77
Sylas25%603,7
Ahri21%23,83,44
Aurora21%33,32,78
Zoe20%252,6
Syndra19%42,13,43
Tristana18%61,14,19

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)