LOLZY · ESPORTS

AHaHaCiK

Oyuncu profili · jng · Rusya

Oyunlar
232
Kazanma oranı
%59,1
KDA
3,37

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
LeeSin31%54,83,66
Sejuani25%603,95
Maokai16%502,63
Trundle15%806,83
Khazix12%58,32,7
RekSai12%66,72,34
Graves11%63,63,85
Nidalee11%72,74,54
Hecarim9%77,86,13
XinZhao9%33,32,08
Lillia8%62,54,45
Nocturne7%57,12,92

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)