LOLZY · ESPORTS

TakeSet

Oyuncu profili · bot · Danimarka

Oyunlar
269
Kazanma oranı
%50,9
KDA
4,48

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Aphelios29%41,42,99
Ezreal29%34,53,49
Kaisa25%525,05
Varus22%59,15,36
Xayah21%38,13,16
Kalista20%603,46
Zeri20%554,88
Jinx18%66,76,29
Lucian14%57,14,38
MissFortune13%61,57,91
Sivir12%83,314,73
Caitlyn11%45,53,43

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)