LOLZY · ESPORTS

Bananitoo

Oyuncu profili · bot · Yunanistan

Oyunlar
353
Kazanma oranı
%58,1
KDA
4,13

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Nautilus32%43,82,64
Ezreal31%77,48,62
Rakan28%57,13,51
Rell22%45,53,41
Alistar18%61,13,69
Kaisa17%70,64,64
Aphelios16%503,9
Xayah15%93,36,2
MissFortune13%46,24,1
Senna12%507,06
Tristana11%72,76,26
Jhin10%203,3

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)