LOLZY · ESPORTS

Kruimel

Oyuncu profili · mid · Hollanda

Oyunlar
230
Kazanma oranı
%50,9
KDA
4,31

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Viktor44%56,84,89
Ryze29%55,24,07
Ziggs23%56,56,63
Rumble15%404
Azir12%66,72,97
Karma12%66,78,5
Lissandra10%403,82
Orianna10%303,18
Corki9%33,33,5
Sylas9%66,74,41
Zoe9%77,85,04
Veigar6%33,32,94

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)