LOLZY · ESPORTS

Mark

Oyuncu profili · sup

Oyunlar
493
Kazanma oranı
%53,5
KDA
3,76

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Nautilus97%48,52,68
Leona77%54,53,08
Rakan46%504,38
TahmKench29%62,14,96
Nami25%648,24
Yuumi24%58,38,24
Braum23%52,24,77
Lulu22%63,66,26
Alistar18%502,59
Renata17%70,66,63
Galio15%66,73,5
Milio13%38,55,11

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)