LOLZY · ESPORTS

Stormax

Oyuncu profili · jng · Fransa

Oyunlar
283
Kazanma oranı
%51,9
KDA
3,89

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
LeeSin35%48,64,19
Vi32%46,93,25
Sejuani27%55,64,45
XinZhao27%44,43,14
MonkeyKing23%47,83,11
Maokai17%64,74,33
JarvanIV13%76,95,29
Taliyah12%58,35,96
Viego12%252,98
Volibear11%72,75,5
Brand10%605,27
Trundle9%44,43,36

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)