LOLZY · ESPORTS

GimGoon

Oyuncu profili · top

Oyunlar
225
Kazanma oranı
%60,9
KDA
3,68

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Gangplank26%69,25,85
Aatrox21%71,43,27
Renekton18%66,73,05
Mordekaiser15%66,74,23
Kled12%33,33,1
Vladimir11%54,52,77
Camille10%602,84
Poppy9%66,74,86
Rumble9%44,43,15
Sylas9%1008,91
Fiora8%502,57
Sion7%42,92,5

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)