LOLZY · ESPORTS

Yado

Oyuncu profili · mid · Vietnam

Oyunlar
263
Kazanma oranı
%55,1
KDA
3,93

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Ahri27%59,34,62
Orianna26%57,73,97
Viktor21%57,13,66
Ryze20%502,78
TwistedFate20%604,81
Azir18%38,92,74
Zoe15%73,37,21
Syndra12%503,19
Leblanc11%72,76,15
Taliyah11%54,55,39
Veigar10%403,76
Vex10%504,76

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)