LOLZY · ESPORTS

ppgod

Oyuncu profili · sup · Çin

Oyunlar
501
Kazanma oranı
%53,9
KDA
3,3

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Leona66%48,52,34
Nautilus61%50,82,76
Rakan55%58,24,03
Thresh38%68,44,28
Rell34%52,92,47
Renata32%504,1
Alistar25%362,59
Lulu23%34,83,69
TahmKench23%78,35,31
Braum19%42,12,67
Karma19%63,24,68
Yuumi15%53,35,54

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)