LOLZY · ESPORTS

Lospa

Oyuncu profili · sup · Güney Kore

Oyunlar
363
Kazanma oranı
%52,9
KDA
3,56

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Rakan58%51,74,51
Nautilus51%512,47
Alistar50%603,55
Rell28%64,33,61
Leona26%57,72,94
Braum21%57,13,68
Lulu17%52,96,03
Karma12%41,73,33
Nami12%33,34,3
Thresh10%602,95
Renata9%55,63,07
TahmKench9%55,64

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)