LOLZY · ESPORTS

Dragonblood

Oyuncu profili · jng · Japonya

Oyunlar
47
Kazanma oranı
%68,1
KDA
4,3

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
MonkeyKing7%42,93,54
XinZhao6%1005,58
Viego4%754,9
LeeSin3%33,32,53
Lillia3%66,710,6
Pantheon3%1004,36
Poppy3%66,72,55
Vi3%66,73
Chogath2%10019,5
Yasuo2%1003,83
Aatrox1%00,43
Braum1%100—

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)