LOLZY · ESPORTS

Pleata

Oyuncu profili · sup · Güney Kore

Oyunlar
576
Kazanma oranı
%51
KDA
3,75

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Rakan58%53,44,21
Rell50%583,8
Nautilus46%45,72,22
Alistar43%48,83,41
Zeri37%51,45,62
Aphelios33%60,64,42
Leona31%292,15
Braum24%37,53,32
Jhin19%73,77,34
Bard18%504,17
Neeko18%44,43,53
Senna16%68,85,03

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)