LOLZY · ESPORTS

Kozi

Oyuncu profili · top · Polonya

Oyunlar
309
Kazanma oranı
%55
KDA
2,82

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Jax37%64,92,87
Camille33%66,73,06
Renekton28%67,93,37
Fiora25%481,76
KSante24%20,81,83
Sion18%503,89
Aatrox17%52,92,44
Jayce17%64,74,43
Ambessa16%62,52,67
Rumble16%502,91
Gwen9%66,73,23
Ornn9%66,77,75

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)