LOLZY · ESPORTS

YellOwStaR

Oyuncu profili · sup · Fransa

Oyunlar
438
Kazanma oranı
%58,7
KDA
4,16

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Braum37%45,93,59
Alistar35%65,74,67
Nautilus32%56,33,27
Thresh22%45,53,29
Janna18%88,911,77
Bard14%85,76,35
Leona12%502,97
Karma9%66,75,06
Nami9%55,65,13
Trundle9%44,42,75
Annie8%62,53,78
Rell6%16,71,3

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)