LOLZY · ESPORTS

Kenal

Oyuncu profili · bot · Rusya

Oyunlar
196
Kazanma oranı
%53,1
KDA
4,03

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Varus29%55,24,64
Ezreal23%43,53,83
Zeri14%42,93,94
Xayah12%504,93
Draven11%63,63,97
Corki10%402,1
Jinx10%908,12
MissFortune10%605,08
Jhin9%44,45,61
Kalista9%66,73,39
Lucian8%37,52,48
Kaisa7%42,92,85

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)