LOLZY · ESPORTS

Patrik

Oyuncu profili · bot

Oyunlar
318
Kazanma oranı
%40,9
KDA
3,42

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Ezreal32%31,32,94
Varus31%292,38
Xayah29%55,24,38
Aphelios25%565,15
Kaisa23%43,54,13
Kalista23%39,12,83
Ashe19%63,25,65
Draven18%33,32,96
Jinx18%504,17
Zeri16%31,33,72
Sivir12%58,33,96
Lucian11%27,32,97

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)