LOLZY · ESPORTS

Flawless

Oyuncu profili · jng

Oyunlar
379
Kazanma oranı
%44,6
KDA
2,72

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
JarvanIV43%55,83,71
LeeSin41%53,73,18
Elise32%37,52,17
Trundle30%36,72,89
Nidalee25%322,58
RekSai21%23,81,46
Olaf20%452,63
Graves19%52,62,92
Gragas15%402,57
Kindred15%26,71,7
Khazix14%57,13,03
Sejuani14%64,34,07

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)