LOLZY · ESPORTS

DudsTheBoy

Oyuncu profili · bot · Brezilya

Oyunlar
208
Kazanma oranı
%53,4
KDA
3,52

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Aphelios33%57,63,1
Kalista30%603,39
Kaisa23%47,84,03
Varus20%554,14
Ezreal16%62,53,12
Xayah12%41,72,92
Zeri12%58,35,78
Jinx10%403,17
Senna9%66,75,38
Sivir9%55,63,06
Jhin8%37,53,59
Draven5%604,69

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)