LOLZY · ESPORTS

Dajor

Oyuncu profili · mid · Almanya

Oyunlar
279
Kazanma oranı
%56,6
KDA
3,71

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Orianna27%55,64,06
Yone25%643,04
Ryze20%301,99
TwistedFate20%756,22
Corki18%55,64,33
Sylas18%61,13,54
Viktor18%503,18
Taliyah12%756,04
Ahri11%36,44,39
Hwei11%54,53,25
Syndra11%45,52,44
Tristana11%81,85,53

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)