LOLZY · ESPORTS

Bin

Oyuncu profili · top

Oyunlar
894
Kazanma oranı
%63,3
KDA
3,46

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Renekton104%61,52,92
Gnar99%66,73,63
Jax97%70,13,78
Gwen72%66,73,36
KSante57%55,43,85
Rumble54%66,74,26
Camille40%62,53,39
Jayce38%57,93,25
Aatrox36%502,72
Sion33%54,53,93
Gangplank31%64,53,53
Kennen30%803,44

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)