LOLZY · ESPORTS

Summit

Oyuncu profili · top · Güney Kore

Oyunlar
543
Kazanma oranı
%52,9
KDA
2,38

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Gnar76%52,62,54
Aatrox59%52,52,57
Jayce50%562,42
Renekton45%48,91,96
Kennen30%602,21
Jax25%562,44
KSante25%562,99
Ornn18%502,51
Camille16%753,19
Gwen14%64,32,29
Rumble14%57,12,47
Sion12%66,74,69

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)