LOLZY · ESPORTS

Weiwei

Oyuncu profili · jng · Çin

Oyunlar
460
Kazanma oranı
%52
KDA
3,49

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
XinZhao38%52,63,29
Viego34%52,93,88
Sejuani29%48,33,57
Volibear27%55,63,32
Maokai25%644,05
Trundle24%503,01
Graves23%60,96,07
Vi21%57,13,29
Olaf20%453,02
Lillia18%503,49
LeeSin16%37,52,84
Nidalee16%62,54,81

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)