LOLZY · ESPORTS

Jeskla

Oyuncu profili · bot · İsveç

Oyunlar
451
Kazanma oranı
%56,7
KDA
4,27

Son oyunlar

Şampiyon istatistikleri

ŞampiyonOyunlarKazanma oranıKDA
Aphelios57%73,75,14
Ezreal57%44,63
Kaisa39%71,85,38
Kalista35%54,33,51
Xayah34%41,23,41
Varus29%51,73,78
Senna22%59,18,49
Jhin21%61,96,94
Zeri21%66,76,17
Jinx19%52,64,43
Caitlyn14%64,35,52
Corki14%42,93,71

Takım geçmişi

Takım dönemleri, kayıtlı oyun katılımlarını gösterir; sözleşme tarihlerini göstermez.

İstatistikler seçilen ve mevcut oyunlara dayanır; kapsam, turnuvaya ve sezona göre değişir.

Kaynaklar: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)