LOLZY · ESPORTS

White Dragons

Profil drużyny

Gry
249
Odsetek zwycięstw
57%
KDA
3,75

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Gnar4961,2%2,98
Karma4264,3%5,29
Leona3262,5%3,07
Nautilus3259,4%3,02
KSante2755,6%4,31
Tristana2352,2%3,82
Jinx2254,5%3,68
Xayah2250%3,91
XinZhao2245,5%2,89
Senna2157,1%3,77
Orianna2060%5,6
Rell2040%2,98

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)