LOLZY · ESPORTS

LinGan e-Sports

Profil drużyny

Gry
63
Odsetek zwycięstw
20,6%
KDA
2,01

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
LeeSin2222,7%3,13
Ashe2015%2,15
Renekton1711,8%1,46
Thresh1729,4%1,77
Aphelios1513,3%1,19
Trundle1428,6%3,93
Ornn1225%1,82
Nautilus100%0,83
Taric1040%3,03
Leblanc933,3%3,83
Mordekaiser922,2%1,56
Azir837,5%2,95

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)