LOLZY · ESPORTS

Incredible Miracle

Profil drużyny

Gry
140
Odsetek zwycięstw
34,3%
KDA
2,63

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Corki2630,8%3,67
Sivir2147,6%3,61
Thresh2040%3,17
Gnar1855,6%4,26
RekSai1827,8%2,61
Janna1723,5%1,82
Maokai1729,4%1,66
Alistar1650%3,77
LeeSin1526,7%1,68
JarvanIV1442,9%3,21
Gragas1338,5%5
Viktor1315,4%2,24

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)