LOLZY · ESPORTS

Ramboot Club

Profil drużyny

Gry
145
Odsetek zwycięstw
56,6%
KDA
3,73

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Rell3259,4%4,14
XinZhao3066,7%3,86
Azir2676,9%5,31
Corki2642,3%3,56
Jinx2576%5,68
Kaisa1861,1%5,55
MonkeyKing1855,6%3,67
Ezreal1747,1%3,84
Leona1650%2,51
Sion1656,3%3,25
KSante1560%3,32
Orianna1553,3%4,24

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)