LOLZY · ESPORTS

Vorax Liberty Academy

Profil drużyny

Gry
44
Odsetek zwycięstw
56,8%
KDA
3,92

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Kaisa1154,5%4,14
Orianna944,4%4,83
Renekton944,4%2,38
Gnar862,5%3,84
Alistar757,1%3,5
Ashe785,7%6,67
Camille771,4%3
Galio757,1%3,65
Kalista771,4%5,13
LeeSin757,1%6,38
Leona757,1%3,18
Nautilus771,4%3,73

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)