LOLZY · ESPORTS

Stormbringers

Profil drużyny

Gry
89
Odsetek zwycięstw
46,1%
KDA
2,75

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Sejuani1650%4,21
Karma1369,2%3,3
Jinx1250%3,91
MonkeyKing1225%2,31
Tristana1241,7%2,68
Viktor1266,7%2,91
Lulu1136,4%3,19
Yone1145,5%2,42
Maokai1080%3,83
Nautilus1050%1,8
Sion1080%4,17
Varus1070%5,08

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)