LOLZY · ESPORTS

AXIZ

Profil drużyny

Gry
165
Odsetek zwycięstw
35,2%
KDA
2,42

Ostatnie serie

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Gnar3545,7%2,3
Nautilus3531,4%1,63
Renekton3441,2%2,31
Azir3129%1,62
Aphelios3023,3%2,8
Jinx3053,3%5,61
Sejuani2516%1,51
Thresh2142,9%2,63
Leona2040%2,07
Rell1833,3%1,98
Viego1741,2%2,62
LeeSin1650%2,5

Gracze

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)