LOLZY · ESPORTS

Dal

Profil gracza · top · Korea Południowa

Gry
293
Odsetek zwycięstw
50,5%
KDA
2,59

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Renekton3652,8%2,64
KSante3030%2,01
Gwen2669,2%2,78
Aatrox2352,2%2,44
Gnar2040%2,31
Jayce1838,9%2,32
Kennen1662,5%2,47
Ornn1560%3,23
Rumble1457,1%2,78
Sion1464,3%2,73
Camille1369,2%4,55
Jax1346,2%2,37

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)