LOLZY · ESPORTS

Goku

Profil gracza · mid · Brazylia

Gry
234
Odsetek zwycięstw
59,4%
KDA
3,9

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Syndra2060%3,65
Zoe1973,7%4,35
Leblanc1580%4,83
Azir1136,4%2,85
Irelia1163,6%4,54
Orianna1050%5,26
Corki944,4%4,76
Lissandra966,7%3,64
Sylas955,6%2,44
Karma875%6,55
Ahri757,1%3,53
Ryze728,6%3,29

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)