LOLZY · ESPORTS

JiaQi

Profil gracza · bot · Chiny

Gry
383
Odsetek zwycięstw
49,6%
KDA
3,66

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Varus4761,7%4,34
Aphelios4553,3%3,82
Xayah3360,6%4,39
Zeri3161,3%4,52
Kaisa3030%2,72
Jinx2245,5%4,3
Senna2263,6%7,21
Lucian1752,9%3,4
Ezreal1618,8%2,36
Jhin1618,8%2,69
Corki1520%2,01
Tristana1346,2%2,66

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)